Lista aktualności Lista aktualności

Wyzwanie przyjęte!

We wtorkowy poranek 9 czerwca pracownicy Nadleśnictwa Iława podjęli wyzwanie rzucone przez Nadleśnictwo Susz oraz OSP w Wikielcu i Mątykach, biorąc udział w charytatywnej akcji pod nazwą GaszynChallenge.

Zrobić 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz Wojtusia Howisa z Galewic i nominować kolejne trzy osoby lub instytucje, które na ukończenie wyzwania mają 48 godzin. Tak wyglądają zasady charytatywnego „challengu” zapoczątkowanego przez Strażaka z Gaszyna. Inicjator akcji tłumaczy, że łączy ona dbałość o kondycję i zdrowie z pomocą potrzebującej osobie. 

Nadleśnictwo Iława do podjęcia wyzwania nominowane zostało przez Ochotnicze Straże Pożarne w Wikielcu i Mątykach, oraz sąsiadujące Nadleśnictwo Susz. Na realizację zadania nie trzeba było długo czekać – już następnego dnia z samego rana pod siedzibą firmy stawiła się cała załoga. Chętnych do wykazania się swoją kondycją nie brakowało, ale i pozostali  okazali dobre serce wpłacając drobne kwoty na rzecz chorego Wujtusia. Dopinając kolejne ogniwa do Gaszyńskiego łańcuszka, Nadleśnictwo Iława nominuje Nadleśnictwa Olsztynek i Lidzbark oraz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej w Olsztynie

Iławscy Leśnicy przypominają że każdy może nieść pomoc, wpłacając na rzecz Wojtka z Galewic drobne datki. Wpłat można dokonywać na stronie internetowej https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge.